Notice: Trying to get property 'alias' of non-object in /home/eurostan/public_html/components/com_k2/router.php on line 292
Еуростандард Банка А.Д. - Скопје - Orari i ri i punës

Notice: Trying to get property 'alias' of non-object in /home/eurostan/public_html/components/com_k2/router.php on line 292

Orari i ri i punës

Të nderuar klientë,

Ju informojmë se në pajtim me masat e fundit të paraqitura nga Qeveria e RMV për pengimin e përhapjes të virusit Korona, si dhe ndryshimin e orës policore, Eurostandard Banka bëri ndryshimin e orarit të punës në ekspoziturat e saj duke filluar nga dita e mërkurë e datës 08.04.2020.

• Të gjithë ekspoziturat e Eurostandard Bankës nga e hëna deri të premten do të punojnë në orar prej 08:00 deri në ora 14:00
• Ekspoziturat e Bankës nuk do të punojnë të shtunën

Për mbrojtjen e Juaj më të madhe, këtë periudhë do Ju lusim që të drejtoheni drejtë pagesave përmes kartelave të Juaja dhe bankimit elektronik.

Ju rikujtojmë se me Mastercard debit kartelën tonë mund të tërhiqni të holla edhe nga bankomatet e të gjithë bankave në vend pa kompenzim.

Me respekt,
EUROSTANDARD BANKA SHA SHKUP