Електронско банкарство

Имплементацијата на систем за електронско банкарство во ЕУРОСТАНДАРД Банката Ви нуди ефикасен, флексибилен и едноставен начин на пристап до информациите за состојбата на Вашите сметки во реално време и реализација на потребните финансиски трансакции.

Основни карактеристики на целокупниот систем кој ЕУРОСТАНДАРД Банка е во можност да Ви го понуди се:

  • БрзинаСо системот електронско банкарство, го заштедувате најскапиот ресурс, Вашето време
  • ПлаќањеМожност за сите видови плаќања, брзо, ефикасно и ефтино
  • СигурностСигурен и ефикасен начин за реализирање на сите типови трансакции
  • ТајностЗагарантирана тајност на сите Ваши податоци
  • КонтролаСо системот електронско банкарство имате целосна контрола на сите минати и идни трансакции
  • Достапност24 часа достапност до сите Ваши сметки

Вашите забелешки и сугестии ги очекуваме во Службата за работа и поддршка на корисниците на контакт телeфон:
02/3249 - 416; 02/3249 - 485; 02/3140 - 205 или на e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.